Доставка

Види доставки

Доставка товарів інтернет магазином “Срібний Шлях” здійснюється по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і автономної республіки Крим. Доставка товару відбувається тільки після підтвердження клієнтом покупки

Доставка товарів з можливістю вибору

Послуга, яка передбачає можливість доставки одержувачу декількох одиниць товару з можливістю обрання та оплати ним того, що відповідає його потребам. Можливо доставити до п’яти одиниць товару на вибір.

Доставка товарів в день замовлення

Послуга доставки товарів в день замовлення з можливістю вибору зручного часу отримання. Для того щоб отримати Вашу прикрасу в той же день, потрібно зробити замовлення та підтвердити його до 13.00.

Доставка у відділення

Отримуйте посилки та вантажі з комфортом у вільний час за максимально короткий термін – протягом 1-2 днів. Розгалужена мережа відділень таких компаній як “Ін Тайм” та “Нова Пошта” знаходяться по всій Україні, і може бути найкращим варіантом доставки.

Доставка кур’єром

Кур’єрська доставка до дверей – це максимально зручний спосіб отримання посилок, що дозволить Вам отримати посилку в зручний час і зекономити час. Термін доставки 1-2 дні.

Самовивіз

Зручний варіант отримання товару. Не потрібно проходити індентифікацію. Ввічливий продавець завжди допоможе консультацією. Для отримання замовлення потрібно тільки зробити підтвердження у менеджера і прийти в робочий час відділення.