Браслет два серця з фіанітами, довжина браслета регулюється

Браслет два серця з фіанітами, довжина браслета регулюється

Браслет стане чудовим подарунком для дівчини. Жіночий браслет виготовлено з якісного таїландського срібла і має вагу 4,5г. Довжина браслету регулюється від 17 до 19см. Прикраса має вставки з фіанітів, які яскраво підкреслюють ніжність та молодість власниці. Родієве покриття захистить зовнішній вигляд Вашої прикраси.

27 $

Немає в наявності

Артикул: 6б450-2 Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Такий браслет стане чудовим подарунком для дівчини з приводу свята від коханого, символізуючи любов та щирі почуття. Два об’єднані серця наче серця двох закоханих, які б’ються в один такт.

Браслет має вставки з фіанітових камінчиків. Так одне з двох сердечок повністю заповнене фіанітами, а друге, навпаки, чисто срібне. Такий дизайн підкреслює неординарність своєї власниці, а також її ніжність та різнобічність. Виріб має незвичне ніжне плетіння, місцями воно нагадує знаки нескінченості – наче нескінчене кохання двох сердець.

Довжина браслета регулюється від 17 до 19 см, що для Вас означає, що браслет гарантовано підійде дівчині, а також те, що модниця зможе змінювати висоту носіння прикраси.

Додаткова інформація

Вага браслета (г)

Вставка

Стать

Виробник

Матеріал