Браслет серце з фіанітами, довжина браслета регулюється

Браслет серце з фіанітами, довжина браслета регулюється

Жіночий срібний браслет з сердечком – чудовий подарунок для коханої з приводу свята. Сердечко має вставку з фіанітів, що придає йому об’єму та реалістичності. Виріб виготовлено у Таїланді, має вагу 3,7г. Срібло покрите родієм для захисту прикраси від тьмяності та зносу. Довжина браслета регулюється в межах 17-19см.

22 $

Артикул: 6б370 Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Браслет з серцем як символу кохання зроблено з щирою любов’ю спеціально для Вас. Дана прикраса підійде Вам, неординарній, сміливій та мрійливій дівчині, відкритій до романтичних відносин та найприємнішому почуттю.

Сердечко на браслеті має вставку з фіанітів. Дизайн прикраси має нестандартний підхід – подвійний ланцюжок місцями переривається різними срібними намистинками. Це створює унікальну композицію з витонченими неповторними деталями. Такий браслет пасуватиме красуні і підігріватиме теплі солодкі почуття.

Срібний браслет з ніжним сердечком дозволить хлопцеві висловити свої почуття через подарунок коханій дівчині. Така прикраса нагадуватиме їй про коханого кожен день, адже пасує і до повсякденних, і до святкових нарядів.

Додаткова інформація

Вага браслета (г)

Вставка

Стать

Виробник

Матеріал