Ланцюжок покритий родієм плетіння “Сінгапур”, 55см, 2.55гр

-18%

Ланцюжок покритий родієм плетіння “Сінгапур”, 55см, 2.55гр

Ланцюжок, зроблений з якісного турецького срібла, має плетіння «Сінгапур». Довжина ланцюжка 55см, що дозволить Вам універсальне використання як прикраси для області декольте, так і браслету з кількох слоїв. Вага ланцюжка усього 2,55г. Родієве покриття захистить зовнішній вигляд Вашої прикраси.

$ $

Артикул: 15С255_ Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Витончений жіночий ланцюжок з плетінням “Сінгапур” гармонійно підкреслить область шиї. Прикраса ідеально виглядає як з підвісом, так і самостійно. Ланцюжок підкреслить Вашу свіжість та молодість.

Срібний ланцюжок пасуватиме сучасним модницям будь-якого віку. Виріб гармонійно доповнить поєднання кількох ланцюжків та кулончиків, але також додасть нотки привабливості і як самодостатній виріб. Підвіси на ланцюжку можна змінювати, що підкреслює креативність та відкритість до експериментів власниці ланцюжка.

Якщо ви бізнес-леді, такий ланцюжок стане прекрасною повсякденною деталлю до Вашого строгого офісного образу. Не бійтеся експериментувати – складений у два-три рази ланцюжок виглядає як браслет незвично та елегантно.

Додаткова інформація

Розмір ланцюга (см)

Вага ланцюга (г)

Стать

Виробник

Матеріал