Срібний браслет в стилі РАNDORA 10,8гр

Срібний браслет в стилі РАNDORA 10,8гр

Жіночий браслет РАNDORA підійде Вам для створення унікальної прикраси, пов’язаної лише з Вами. На Ваш вибір Ви зможете доповнити її шармами, намистинами, кліпсами та іншим декором. Виріб виготовлено з якісного таїландського срібла. Вага браслету складає 10,8г. Прикраса захищена покриттям з родію.

41 $

Артикул: 3б1080 Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Срібний браслет чудово доповнить Вашу колекцію прикрас та довершить Ваші образи. Втім кожна жінка мріє мати неповторну, унікальну, суто свою прикрасу, яка матиме свій глибинний сенс для власниці. Саме таку можливість Ви отримуєте разом з браслетом в стилі РАNDORA.

Срібло гарно поєднується з різними кольорами намистинок та одягу, а також пасує як до повсякденних, так і до вечірніх нарядів. Ви маєте величезний простір для фантазії та власних асоціацій і можете створити оригінальну прикрасу тільки для себе. Різноманіття підвісок-шармів, намистинок, ланцюжків, стоперів та кліпсів, а також інших дизайнерських рішень дозволяють Вам самій зробити вибір, яким буде Ваш ідеальний браслет. При цьому кожна деталь має своє значення.

Додаткова інформація

Вага браслета (г)

Стать

Виробник

Матеріал