На якому пальці ви носите каблучку і що це означає

На якому пальці ви носите каблучку і що це означає

На якому пальці ви носите каблучку і що це означає

На якому пальці ви носите каблучку і що це означає

Хтось носить безліч кілець, а хтось одягає лише одне. Чи є різниця, на якому пальці носити каблучку і чи можна дізнатися характер людини по кільцях на руці?

Каблучку з давніх часів відноситься до магічних атрибутів. Відлуння є і в сучасному світі. Наприклад, при укладенні шлюбу, закохані обмінюються НЕ браслетами або ланцюжками, а саме кільцями.

Сьогодні слова про магію кілець когось розсмішать, а хтось вірить в це і вважає своє каблучку оберегом. Але психологи вже давно виявили зв’язку між пальцем, на якому воно надіто і характером людини. Спробуємо і ми розібратися в подібних тонкощах.

Великий палець

Тільки давньогрецькі чоловіки могли носити каблучку на ньому. Вважалося, що це збільшує і зберігає чоловічу силу. Сьогодні ж це ознака вольового і впертого людини, який звик добиватися мети. Каблучку ж покликане пом’якшить агресію і напористість характеру. Марно сперечатися з такими людьми – вони завжди стоять на своєму.

Також, це ознака невпевненого в собі людину, яка намагається самоствердитися за всяку ціну. Як правило, це відноситься і до сексуальної сфери.

Вказівний палець

Каблучку на ньому раніше носили видатні особистості, наділені владою: кардинали, архієпископи, королі. Сьогодні, наявність прикраси на ньому говорить про гордість, можна сказати (гордині) людини і про владності його характеру. Безсумнівно, людина, що має подібну прикрасу є лідером по натурі.

Якщо воно присутнє на правій руці, то це говорить мудрості, на лівій же сигналізує про схильність до істерик і зарозумілості власника. Щоб відкрити в собі талан лідера варто носити прикраси з золота на вказівному пальці.

Середній палець

Наявність кільця на ньому – ознака людини, який не сумнівається в своїй перевазі над іншими. Також, швидше за все, йому притаманні такі якості, як «нарцисизм» і самовпевненість.

Простежується пряма залежність між розміром кільця і цими якостями: чим більше перстень, тим яскравіше вони виражаються. Але якщо окільцьовані пальці обох рук, то це явна ознака фаталіст, усунутого від реального життя.

Безіменний палець

Каблучку на цьому пальці, виключаючи обручки, свідчить як про мрійливості і легкої романтичності людини, так і про пристрасності його натури. Перстень великого розміру вказує на неврівноважений характер особистості і схильність до істерик. Як правило, подібні прикраси носять люди творчих професій, а також гурмани і естети.

Мізинець

Наявність кільця на мізинці характеризує власника як спритного і хитрого людини, який схильний до азартних ігор. Дами, які носять Каблучку на цьому пальці готові до флірту. Також їм властиві самозакоханість і мінливість.

Якщо ж кільця присутні на пальцях ніг, то це, швидше за все, сигналізує про бажання виділитися з натовпу і про високу самооцінку особистості

Share this post