Сережки з перлинами – прикраса поза модою. На що звернути увагу при виборі?

Сережки з перлинами - прикраса поза модою

Сережки з перлинами – прикраса поза модою. На що звернути увагу при виборі?

Сережки з перлинами – прикраса поза модою. На що звернути увагу при виборі?


                                           Сережки з перлинами – це одна з найбільш вишуканих і елегантних прикрас.  Адже вони стримані та непомітні, але при цьому чудові і блискучі. Такі сережки додають своїй власниці благородність, аристократичність і шарм. Це прикраса – класика, яка завжди в моді.

Отже, на що потрібно звернути увагу при виборі сережок з перлинами.

Як вибрати сережки з перлами: тонкощі і нюанси

Вибираючи сережки з перлами, необхідно звертати увагу на їх якісні параметри. До них відносяться розмір, форма, блиск, поверхня і товщина перламутру.
Перевіряйте прикраса при хорошому освітленні, щоб вам було легше розгледіти всі деталі.
Оскільки сучасна ювелірна промисловість в основному використовує культивовані перлини, вам стане в нагоді розуміння цінності перлів, коли ви будете вибирати сережки з перлинами або іншу прикрасу. Ось що потрібно враховувати при покупці прикрас з перлинами:

Блиск перлин. Це найголовніша якість перлин, яку потрібно враховувати в першу чергу. Блиск – це гладкість і інтенсивність відображення на поверхні перлини. Щоб визначити ступінь блиску, подивіться на ясність відображення на поверхні перлини. Чим більше перлина нагадує дзеркало, тим краще. Перлини з хорошим блиском ніби випромінює тепле сяйво зсередини.

Розмір перлин в будь-якому ювелірному виробі важливий і з естетичної, і з фінансової точки зору. Більші перлини зазвичай краще для кольє, але вони можуть бути небажаними для сережок, оскільки часто відволікають увагу від тієї, яка їх носить. Великі перлини, вставлені в каблучки, привабливі, але їх незручно носити. Нарешті, чим більше перлини, тим вище ціна, що також потрібно враховувати при покупці.

Однорідність. Вибираючи сережки, потрібно звернути увагу на те, наскільки однорідні в них перлини. Навіть невелика різниця в кольорі, формі і красі може створити відчуття дисгармонії.

Дизайн. Якщо ви вибираєте сережки з перлинами в подарунок, потрібно враховувати смак і стиль одягу жінки, якій ви будете його дарувати. Прикраса має підкреслити цей стиль.

Купуючи срібні сережки з перлами, варто заздалегідь визначитися, як і з чим їх носити.

Сережки з перлинами – відмінний варіант як для вишуканого вечірнього плаття чи ділового костюму так і для повсякденного одягу. Вони завжди будуть виглядати стильно і актуально. Для щоденного використання краще всього підійдуть лаконічні, але в той же час елегантні сережки-гвоздики з круглим білим перлинами. Якщо для вас комфорт на першому місці, бажано вибирати сережки, які будуть невеликими для мочок ваших вух. Найкраще перлини проявляються в поєднанні з вечірніми і офісними нарядами і важливо що прикраса не повинна бути більш помітною, ніж ви самі. Сьогодні нерідко можна побачити успішних бізнес-леді і жінок-політиків, які носять сережки з перлинами.
У більшості випадків прикраса з перлинами в офісі набагато краще діамантів і багатьох інших дорогоцінних каменів – виглядає скромніше і привертає до себе менше уваги. Білі перлини здатний доповнювати діловий образ стриманістю і респектабельністю, підкреслюючи при цьому жіночність своєї власниці

 

Сережки з білими перлинами – прекрасний вибір для весілля


Сережки з білими перлинами – прекрасний вибір для весілля: вони символізують стабільність і любов. Наречені королівський крові протягом століть вибирали для своїх весільних нарядів прикраси з білими перлинами, щоб показати чистоту і непорушність зв’язку між молодятами.
У багатьох країнах світу прикраси з перлинами – обов’язковий елемент вбрання нареченої, адже він чудово гармоніює з білим весільним платтям. Класична прикраса нареченої і традиційний подарунок нареченого нареченій, народжує образ щастя і чистоти помислів. З давніх-давен люди вірили, що перлини зміцнюють любов обраниці і стає запорукою її вірності.
Перлини прийнято дарувати не тільки для юної нареченої, яка готується вступити в законний шлюб, але і молодій дружині на третю річницю весілля як символ щасливого шлюбу.

Як доглядати за перлинами?

Перлина – крихкий камінь, схильний до впливу навколишнього середовища, його гладка поверхня легко дряпається. Для перлів шкідливі високі температури, вода, хімічні речовини (наприклад, у вигляді ваших парфумів). Натуральні перлини рекомендовано носити на тілі, а не на одязі, і зберігати у вологій лляній тканині.

Трішки історії

Перлини практично не потребують обробки, тому вони і стали одними з перших дорогоцінних каменів, що використовуються людиною. Історія перлів як прикраси почалась ще 2 000 років тому. У Стародавньому Китаї перлини були улюбленими прикрасами імператорів. У ті часи, коли люди ще не навчилися вирощувати перлини, вони використовували тільки справжні перлини, знайдені в морських раковинах

Прикраси з перлинами стали популярними в Європі вже в середньовіччі. Його носили королі і вельможі, і в підсумку надмірний видобуток перлин зробила цей дорогоцінний камінь рідкісним. У XIX столітті перлини витіснило нове відкриття ювелірного світу – діаманти, але в XX столітті з розвитком технологій, коли стало можливим вирощувати перлини в штучних умовах, цей камінь знову став популярним і доступним.

У наш час перлини теж рідка знахідка: його сьогодні вирощують в водоймах на спеціальних фермах, створюють ідеальні природні умови для зростання каменів. Вироблений таким способом перлини несправедливо називати штучним, тому що самостійно вирощена в морі перлина – сьогодні це величезна рідкість, і в більшості випадків вона відразу ж прямує в музей.

Share this post