Срібло – твій надійний захисник.

Срібло - твій надійний захисник.

Срібло – твій надійний захисник.

Доброго дня!

Сьогодні ми поговоримо про срібло не тільки як прикрасу, але й як нашого захисника та домашнього лікаря.

Срібло це метал, який здатний зцілювати багато хвороб. При контакті срібла з водою найдрібніші частинки срібла іони срібла починають переходити в розчин і вбивати бактерії і віруси. На мікроорганізми діє не саме срібло, а його іони. Вода, знезаражена іонами срібла, довго не псується і зберігає свій початковий свіжий смак. Вода, в якій розчиняється срібло, називається срібною водою. У домашніх умовах можна самостійно виготовити прилад для отримання срібної води або купити його в торговій мережі.

Срібло це природний антибіотик, досить потужний, володіє широким спектром дії, активний відносно 700 видів бактерій вірусів і грибків. Срібло знищує не тільки мікроорганізми, але і очищає організм і виводить токсини. Іони срібла перешкоджає росту й розмноженню мікробної клітини. Науково доведено, що срібло є мікроелементом. Нестача срібла в організмі призводить до порушення роботи імунної системи. Внаслідок ослаблення імунітету виникають простудні, вірусні та інфекційні захворювання.

Срібло широко використовується в індійській фармакології. Зі срібла виготовляють традиційні аюрведичні препарати. Аюрведа є древній спосіб діагностики і лікування різних захворювань. Понад пів-мільярда людей в Індії застосовують препарати срібла. Сучасні дослідження клітин головного мозку показали високий вміст них срібла. З цього можна зробити висновок, що срібло необхідно для нашого організму.

Як Ви могли зрозуміти з вищесказаного, срібло є дуже важливим компонентом нашого життя. Також науково доведено, що при взаємодії срібла (навіть звичайного браслету) з пораненнями шкіри (після їх обробки звичайно) значно стимулює загоєння та знезараження ушкодженої зони.

От і все на сьогодні, бажаю Вам гарного настрою та чудових життєвих вражень.

Share this post