Топаз – камінь сонця

Топаз - камінь сонця | Ювелірний магазин Срібний шлях

Топаз – камінь сонця

Чудовий додаток до ювелірних прикрас.

Чи камінь з надзвичайними властивостями?
Картинки по запросу топаз в серебре большое фото

Топаз у світовій історії

Згідно з легендою, вперше топази були виявлені на безлюдному острові Топазіос (нині – Зебергет) в Червоному морі. Інші версії виникнення назви цього каменю відсилають нас або до санскритского «tapas», що означає «тепло», або до грецького «topazos», який перекладається як «пошук».

Завдяки своїй великій  вазі, серед уральських рудокопів камінь отримав прізвисько «важковаговик», а європейські ювеліри довгий час величали його прозорий і блакитний різновид «сибірським алмазом».

Сибірський алмаз

Назву «сибірський алмаз» цей камінь отримав не тільки за свої фізичні властивості. Ще на початку XVIII століття світовий ювелірний ринок був вражений якістю прозорих і більш рідкісних світло-блакитних кристалів, здобутих в гранітних пегматитових жилах Ільменських гір і Мурзинско-Адуйского самоцвітного пояса. Крім чистоти води і краси відтінків, було складно ігнорувати масштабність уральських знахідок – деякі екземпляри досягали 30 кілограмів.
    Добыча топазов, месторождения      Добыча топазов, месторождения      Добыча топазов, месторождения

Найбільший топаз у світі

Найбільший «важковаговик» явив себе світові не в екзотичних краях, а саме на Волинському родовищі в Україні. У 1965 році тут було видобуто винно-жовтий ристал, який досягає заввишки 82 см і має масу 117 кілограмів.

Лікувальні властивості каменю Топаз

Топаз зміцнює імунну систему, оберігає від застуди, прискорює регенерацію тканин, лікує органи травлення, печінку, щитовидну залозу, жовчний міхур і селезінку. Топаз використовують для захисту від психічних захворювань, при нервовому і енергетичному виснаженні, він знімає стреси, заспокоює, знімає нервові розлади, врівноважує емоції, позбавляє від страхів, допомагає при безсонні. Вважається, що споглядання топазу лікує безумство. У давнину топазом лікували поганий зір. Найбільш енергетичними серед топазів вважаються золотистий або медовий топаз.

Магічні властивості каменю Топаз

У магії топаз вважається одним з дорогоцінних каменів, що володіє сильними захисними властивостями. Він здатний захистити від  чаклунства і інших негативних впливів. У  практиці йоги топаз використовується при медитації для досягнення всеосяжного бачення єднання особистості з Вищим розумом. У середньовічній символіці топаз означав розсудливість і добрі справи.
Золотистий топаз символізує повноту щастя. Він звільняє від буйних пристрастей, що народжують в людині безтурботну насолоду життям, загострює смакові відчуття. Усуває негативні емоції – депресію, страхи, сумніви, гнів, ненависть і інші.
Жовтий топаз дає проникнення в суть таємниці життя. Це камінь викриття таємниць і впливу на інших, камінь криміналістів, гіпнотизерів і психологів. Топаз розвиває розум. Його називають каменем внутрішнього просвітління. Він допомагає своєму власникові швидко реагувати на події і приймати вірне рішення.
Талісман з топазом використовують як засіб для залучення удачі, матеріального достатку, успіхів у професійній діяльності. Як талісман топаз приносить багатство і визнання, стимулює кмітливість. Допомагає здобути прихильність і розташування оточення. Надає чесність, об’єктивність, лібералізм. Жінкам топаз приносить красу, чоловікам – мудрість. 
Щоб талісман діяв ефективніше його потрібно замаскувати, гарна ідея в тому, щоб помістити топаз у срібну прикрасу, це буде не тільки гарно виглядати, але й надійно захищати. Топаз потрібно брати з собою людині, коли вона вирушає в подорож.

Чудовий подарунок, який показує вашу мудрість та бажання.

Гарним подарунком стане ювелірна срібна прикраса з топазом, зверніть увагу наскільки це красиво!

Картинки по запросу серебро с топазом Похожее изображение
Дякую за увагу!

Share this post