Якість срібла та захист від шахраїв

Якість срібла та захист від шахраїв

Якість срібла та захист від шахраїв

Доброго дня!

Хочу з Вами поговорити про якість срібла в Україні та як бути захищеним від шахраїв при купівлі срібних прикрас.

Сьогодні на кінець 2016 року в Україні досить багатий вибір срібних прикрас, відсоток якісних виробів становить понад 60 відсотків, але я впевнений, що всі мають бажання купувати якісне срібло.

Як це зробити?

Починати пошук срібла потрібно з інтернет магазину, так як тільки професіонали які працюють в цій галузі мають не лише фізичну, а й віртуальну адресу.
      
Коли Ви знайшли по фотографіям та характеристикам бажану прикрасу обов’язково зателефонуйте до магазину та поцікавтесь що до прикраси, оплати та доставки. Звертайте увагу на те як з Вами спілкується менеджер, як швидко відповіли на Ваш дзвінок та які умови співпраці Вам запропонували.

Якщо Вам все сподобалось, менеджер підтвердив наявність та якість вашого товару, замовляйте! Коли кур’єр привезе Вашу прикрасу уважно продивіться її за допомогою лупи на наявність фізичних та хімічних пошкоджень.
ПАМЯТАЙТЕ. Ви можете повернути товар до магазину на протязі 14 днів. Якщо Ви все ще хочете перевірити чи не підробку Ви придбали, зробіть як я.

В аптеці придбайте флакон сірчаної мазі. Та мати під рукою наждачний папір. З тильної сторони срібної прикраси маленький кусочок поліруємо та змазуємо сірчаною маззю та залишаємо на 15-20 хвилин.
      
Якщо після видалення мазі залишилася темна пляма це означає що у Вас в руках справжнє срібло, пляму можна видалити за допомогою тієї самої сірчаної мазі.

От і все на сьогодні, бажаю Вам гарного настрою та чудових життєвих вражень.

 

Share this post