Якість прикрас

925 проба – найбільш популярна і еталон для срібних прикрас.

Сплав 925 проби срібла містить 92,5% чистого срібла і 7,5% легуючого металу. Завдяки тому, що цей сплав містить велику кількість срібла і має велику міцність, високу хімічну стійкість, та має гарний блискучий колір білого відтінку. Срібло проби вище вже використовується як банківський метал.

925 проба
Якість гарантована

Клеймування виробів з дорогоцінних металів здійснюється на підставі експертного випробування.

За допомогою спеціальних пристроїв проводиться експертиза одного виробу з 101. Крім металу також проводиться перевірка каменю який прикрашає виріб. Завдяки даній процедурі ми можемо гарантувати найвищу якість наших виробів, які будуть прикрашати майбутнього господаря

Ми працюємо з найкращими

Ми співпрацюємо з найкращими виробниками ювелірних виробів, ми імпортуємо наші вироби з таких країн як Італія, Туреччина, Таїланд, Китай і т.д. Ми не просто машинально скуповуємо продукт за каталогом. Кожну поставку контролює наш менеджер, який особисто перевіряє якість, актуальність, чистість всіх наших виробів.

Ми працюємо з найкращими

Срібний шлях – твій надійний партнер

Працюючи вже багато років на ринку України, ми зарекомендували себе як надійна, гнучка команда експертів, що готові створити як правильний асортимент нашому партнеру, так підібрати прикрасу що буде Вам личити особисто.